Typ na sobotę 29 grudnia

Klimarnock – St. Mirren

W sobotę również swoje spotkania rozgrywa szkocka Premiership. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane na Rugby Park, gdzie to o ligowe punkty rozegrają zespoły Klimarnock z St. Mirren.

Gospodarze obecnie zajmują trzecie miejsce w ligowe tabeli z dorobkiem trzydziestu ośmiu punktów. Piłkarze Klimarnock w pojedynek przed własną publicznością na własnym obiekcie zanotowali sześć wygranych, raz zremisowali oraz dwukrotnie przegrywali.

W zupełnie innym położeniu znajduje się zespół St. Mirren, który zajmuje jedenaste miejsce w lidze mając dwanaście punktów. Jak widać ten zespół ma ogromne problemy z zdobywaniem punktów. Podczas konfrontacji wyjazdowych zanotowali zaledwie jedną wygraną, dwukrotnie remisowali oraz sześć razy ponosili porażkę.

Gospodarze walczą o czołowe miejsce na koniec rundy zasadniczej. Przed tym spotkaniem tracą jeden punkt do Rangersów, zaś cztery do Celticu. Jednak obie drużyny zmierzą się w najbliższym pojedynku, więc jedno jest pewne, ze ktoś z nich straci punkty w tym boju.

To wszystko sprawia, że ekipa Klimarnock ma dodatkową motywację do zwycięstwa. Tym bardziej, że ten pojedynek rozegrają na własnym obiekcie, gdzie to na przestrzeni ostatnich potyczek regularnie wygrywali. Ponadto na Rugby Stadiom grają niezwykle skutecznie w ostatnich bojach, gdzie bez najmniejszych problemów strzelają gole.

Jak zobaczymy na grę gospodarzy to grają w kratkę, raz wygrywają, a raz tracą punkty. Możliwości na pewno większe mają piłkarze Klimarock i powinni to pokazać w tym boju.

Zespół St. Mirren jest znacznie słabszym zespołem w każdym elemencie. CIężko będzie im tutaj nawiązać walkę z gospodarzami. Tym bardziej, że grają na wyjeździe, gdzie w żadnym wypadku swoją grą nie porywają. A pojedynki bezpośrednie również przemawiają za ekipą z Rugby Park.

MeczTypKursBukmacher
Klimarnock – St. Mirren11.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button