Typ na środę 26 grudnia

Watford – Chelsea

Ostatnie dzisiejsze spotkanie w angielskiej Premier League zostanie rozegrane na Vicarage Road, gdzie to miejscowa drużyna Watford podejmie Chelsea. Może nie będzie to łatwe spotkania dla The Blues, ale to oni są faworytami tego pojedynku.

Watford obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli mając dwadzieścia siedem punktów. Chelsea natomiast „okupuje” czwartą pozycje z dorobkiem trzydziestu siedmiu oczek na swoim koncie.

Watford jest to solidna drużyna, która od początku sezonu nie schodzi poniżej swoich możliwości. Może nie mają w swoich szeregach piłkarzy pokroju Hazard, ale jako całość sa bardzo mocnym i groźnym zespołem. Na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali pięć wygranych i czterokrotnie przegrywali.

Chelsea na pewno jest to drużyna, która liczy na zakończenie zmagań w TOP 4 i tym samym wywalczenie miejsc dających grę w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Możliwości mają spore i na pewno stać ich na to, żeby osiągnąć. Jednak za plecami mają chociażby Arsenal. Dużym atutem The Blues jest defensywa. Prezentują się w tym elemencie bardzo dobrze i nie tracą dużo goli. Natomiast mają kim straszyć Hazard, Pedro, Morata czy Batkley.

Ostatnie wyniki lepsze notowała ekipa The Blues, która ograła chociażby Manchester City. Jednak dzisiaj ekipa Chelsea ma dobrą okazję, żeby się zrewanżować za ostatnie spotkanie i sięgnąć po wygraną. A na pewno stać ich na takie osiągniecie.

MeczTypKursBukmacher
Watford – Chelsea21.70Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button