Typ na wtorek 5 lutego Dungannon vs Coleraine

Jedno z wtorkowych spotkań w NIFL Premiership zostanie rozegrane pomiędzy Dungannon, a Coleraine. Nieznacznymi faworytami tego boju są przejezdni. Jednak patrząc na możliwości i wyniki tych ekip to spokojnie powinny paść tutaj dwie bramki.

Gospodarze widać, że będą walczyć o otrzymanie się w lidze. Jednak obecna dyspozycja tego zespołu jest dobra, ponieważ w ostatnich czterech ostatnich bojach zanotowali trzy wygrane, a także raz zremisowali. Z drugiej strony Coleraine to ekipa walcząca o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Obecnie zajmują piąte miejsce, ale spokojnie mogą zmagania zakończyć na trzeciej pozycji.

„Liga NIFL Premiership pod względem bramek jest zawsze bardzo ciekawa. Gole padają regularnie i praktycznie w każdym spotkaniu. Można być pewnym, że podobnie powinno być i teraz. Ponieważ zarówno Dungannon jak i Coleraine strzelają ostatnio jak na zawołanie.” – pisze ekspert na portalu typ-dnia.pl

Jak zobaczymy na gospodarzy to czterech z pięciu ostatnich pojedynków kończyli mecz wynikiem powyżej 2 bramek. W czterech z pięciu pojedynków strzelali przynajmniej po jednej bramce. Piłkarze Dungannon nie mają żadnych problemów z przedostaniem się pod bramkę rywali, a co najważniejsze potrafią wykorzystać swoje sytuacje. Nie da się ukryć, że będzie dużo zależało od dwójki Hughes z McEloym, którzy strzelili odpowiednio dziewięć i siedem bramek.

Przejezdni również strzelają regularnie swoje bramki. Co najlepiej pokazują liczby. Do bramki rywali trafiali w każdym z ostatnich pięciu pojedynków. Jak zobaczymy na linię ofensywą przejezdnych jest znacznie mocniejsza od gospodarzy. Do tego mają lepszych piłkarzy w tym elemencie. Poza tym nie można zapominać, że dziesięciu zawodników tej ekipy strzeliło dwie lub więcej bramek. Najskuteczniejszym piłkarzem jest McCauley strzelił siedem bramek, McGonidgle ma jedno trafienie mniej.

Jak zobaczymy na grę w defensywie obu tych zespołów to nic dobrego nie można powiedzieć nic dobrego. Obie drużyny w defensywie prezentują podobny poziom. Rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. I wątpliwa sprawa, żeby obie ekipy zachowały tutaj czyste konto.

W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie. I za każdym razem mecz kończył się wynikiem 2-1, gdzie drużyny solidarnie zanotowały po jednej wygranej. Można być również pewnym, że spokojnie w tym boju zobaczymy dwie bramki.

Spotkanie Dungannon – Coleraine można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Dungannon – Coleraine Powyzej 2 bramek 1.35 LvBet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button