Typ z Australian Open na poniedziałek 21 stycznia

Można powiedzieć, że tak mógłby wygląda mecz finałowy u pań w Australian Open. A któraś z tych tenisistek jutro będzie musiała się pożegnać z Australian Open. Najprawdopobniej będzie to Halep. Bowiem wystarczy zobaczyć na spotkania bezpośrednie i widać, że Simona ma poważne problemy z Syreną. H2H 8-1 na korzyść Amerykanki.

Halep mimo nawet przegranych pojedynków miała ogromne problemy, aby nawiązać walkę z rywalką. Bowiem wygranie seta przychodziło dla niej z wielkim trudem. W dodatku większość tych spotkań obie panie grały na hardzie! A ta nawierzchnia na pewno bardziej pasuje Wiliams i to powinna również potwierdzić w tym spotkaniu.

tenis typy

Do gry Syreny w Australian Open w żadnym wypadku nie można się przyczepić. Ponieważ wygrywała swoje spotkania bardzo pewnie i przekonująco. Nie dając żadnych szans rywalkom. Kolejno po 2-0 ogrywała Marię, Bouchard oraz Yastremska. Co istotne to nie były zbyt długie pojedynki. Ponieważ żadna z rywalek nie była wstanie ugrać trzech gemów!!

Halep już tak dobrze nie się nie prezentuje. Owszem w dosyć ładnym stylu pokonała Venus Wiliams 2-0. Jednak Amerykanka kompletnie można powiedzieć, że nic nie grała. Przeszła obok pojedynku. We wcześniej dwóch meczach Halep grała z przeciętnymi rywalkami, bowiem Kanepi oraz Kenin. W każdych z tych meczy miała poważne problemy. Ma spore przestoje w grze. Syrena umie wykorzystać nawet najmniejszy błąd rywalki czy jej chwilą słabość.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Halep – Wiliams 2 1.40          Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button