Typ z hokeja na 15 stycznia (wtorek)

Na środę zaplanowano spotkania trzydziestej czwartej kolejki zmagań w lidze francuskiej hokeja na lodzie. Jedno z pojedynków jakie wpadło w oko to konfrontacja pomiędzy Bordeaux, a Anglet. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Gospodarze może nie należą do potęgi ligi francuskiej, ale myśląc o grze w playoffach takie boje muszą wygrywać. Obecnie zajmują ósme miejsce, czyli ostatnią pozycję, która daje im prawo gry o Mistrzostwo Francji. Jednak każda strata punktów może okazać się bolesna. Ponieważ mają obecnie zaledwie dwa oczka przewagi nad dziewiątym zespołem.

Anglet to ekipa, która radzi sobie znacznie gorzej. Obecnie zajmują dziesiątą pozycję mając trzydzieści dwa punkty. Hokeiści tego zespołu chyba już pogodzili się z faktem, że pozostaje im już walka o utrzymanie się w lidze.

Nie można zapominać, że drużynie gospodarzy zostało odjętych dziewięć punktów decyzją związku. W tym boju na pewno hokeiści Boro będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dziewięć wygranych i siedem razy ponosili porażkę.

Dla porównania zespół Anglet poza własną taflą lodu od początku sezonu wygrał tylko trzy boje i trzynaście razy ponosił porażkę.

Drużyna Bordo na pewno będzie tutaj chciał wykorzystać atut gry na własnym lodowisku. Tym bardziej, ze podczas ostatnich potyczek regularnie wygrywali swoje mecze. Może nie były to przekonujące zwycięstwa, ale też i nie mieli łatwych rywali. Z drugiej strony hokeiści Anglet regularnie notują przegrane na wyjazdach. W dodatku tracą w nich sporą ilość goli. A trzeba przyznać, że gospodarze są znacznie lepiej ułożonym zespołem.

Faworyt tego boju jest tylko jedne. Są nim gospodarze i o ile zagrają w tym boju na swoim poziomie nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem wygranej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Bordeaux – Anglet 1 1.36 Totolotek

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button