Typ z Pucharu Króla – czwartek 10 stycznia

Levante – Barcelona

Jedno z czwartkowych spotkań w Pucharze Króla zostanie rozegrane pomiędzy Levante, a Barceloną. Faworytem tego boju są piłkarze Dumy Katalonii i nie powinni mieć zandych problemów z zanotowaniem wygranej. Warto jest przypomnieć, że obie ekipy grały ze sobą w połowie grudnia. Wówczas ekipa Barcy wygrała, aż 5-0!! Z pewnścią o powtórzenie wyniku nie będzie łatwo, ale wszystkie atuty mają po swojej stronie.

Gospodarze z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę, ale nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. Ich dyspozycja do najlpeszyhc nie nalezy. Nie wygrali żadnego z pięciu spotkań. Przede wszystkim w tych bojach grali bardzo słabo w defensywie, gdzie w każdym meczu straicl bramki. Łącznie w czterech ostatnich pojedynkach stracili łącznie trzynaście goli!! Z pewnością piłkarze Levante będa nataiweni na defensywę, a swoich szans będą szukąć z kontry i stałych fragmentów gry.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Levante – Barcelona 2 1.40 Totolotek

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button