Typer Premier League. Gotówka dla najlepszych graczy BetClic. Pula nagród 20 0000

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Piłkarski Jackpot”. Polega ona na wytypowaniu poprawnie spotkań dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League, aby w zamian otrzymać extra bonus. Pula nagród w tej akcji to 20 000 PLN.

Bonus bukmacherski 2020

Bonus bukmacherski 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał typer co najmniej jednej wpłaty.

Akcja dostępna jest graczom w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Gracz, który chce wziąć udział w tej promocji to musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Użytkownik musi mieć na uwadze fakt, że w ramach tej promocji kwalifikują się TYLKO kupony AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na wszystkie pojedynki dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

Gracz może oddać tylko podstawowe typy, czyli 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Podczas tej serii spotkań dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, czy Everton vs Brighton.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Gracz ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Pula nagród przeznaczona przez bukmacher BetClic to 20 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupony spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Ewentualne bonusy znajdą się na kontach graczy najpóźniej 14 stycznia do godz. 23:59.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic za darmo 2020

Aktualny kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic to „KOD510”. Dzięki niemu gracz dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka do 510 PLN.

Zagrany kupon jak okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ bukmacher BetClic dokona mu zwrotu stawki do 510 złotych! Natomiast jak będzie on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button