Typuj LOTTO Ekstraklasę i wygraj 15 000 PLN.

Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta szósta kolejka polskiej LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher LvBet przeprowadza konkurs dla swoich graczy, w którym to można wygrać nawet 15 000 PLN.

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za minimum 10 PLN, na którym będą znajdować się tylko wszystkie pojedynki z dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Podczas tej promocji bukmacher LvBet dopuszcza jedynie zakłady 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

Kupon należy pamiętać, że trzeba zawrzeć do piątku – 15 marca do godziny 17:59, czyli do momentu rozpoczęcia pierwszego pojedynku.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Podczas tej promocji nagrody trzeba przyznać, że są bardzo ciekawe. Legalni bukmacherzy online nie oszczędzają na takich promocjach. Gracz, który poprawnie wytypuje wszystkie pojedynki otrzyma od bukmachera nagrodę w wysokości 15 000. Osobie, której przytrafią się:

  • jeden błąd – nagroda 3 000 PLN
  • dwa błędy – nagroda 10 PLN

Każdy gracz może zawrzeć cztery kupon na ten konkurs, ale na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu. Do zwycięzców nagrody trafią w dniu 18.03.19 do godziny 17:00.

Chcąc wypłacić ten bonus należy dokonać przynajmniej -krotnemu wymogowi obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button