Typuj z Fortuną i wygraj bon 200 PLN

Już w najbliższą niedzielę, tj. 17 marca rozpocznie się pierwszy w tym roku wyścig F1 – GP Australii, w którym to pojawi się po przerwie Robert Kubica. W związku z tym wydarzeniem bukmachera Fortuna przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której rozda dziesięć bonusów po 200 PLN.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy bowiem zawrzeć kupon najpóźniej do niedzieli – 17 marca do godz. 6:10.

Poza tym każdy kupon musi składać się z co najmniej trzech zdarzeń. Ponadto bukmacher wymaga od gracza, żeby na jego kuponie znalazło się przynajmniej jedno zdarzenie z GP Australii w F1. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Jednak w tej promocji bukmacher Fortuna wyklucza granie freebetami bądź też innymi środkami bonusowymi.

Jest o co walczyć, ponieważ bukmacher przyzna łącznie dziesięć nagród po 200 PLN. A otrzymają ją gracze, których kupony zostaną rozliczone jako wygrane i kurs całkowity będzie najwyższy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button