Typy, analiza, stream meczu Chelsea – Lille – 22 lutego (wtorek)

Czas na kolejne pojedynki w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jedno z wtorkowych potyczek będzie to mecz pomiędzy Chelsea z Lille. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Chelsea – Lille: Typy bukmacherskie, analiza, kursy

Chelsea – Lille: Typy bukmacherskie, analiza, kursy

Ameryki na pewno tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze. The Blues to ekipa o ogromnym potencjale i możliwościach. Stać ich przecież na grę na najwyższym poziomie i to przez większość rywalizacji. Trzeba również dodać, że w swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy.

Owszem The Blues na przestrzeni ostatnich pojedynków nie prezentują swojej najwyższej dyspozycji w ofensywie, gdzie nie strzelają dużej ilości bramek. Jednak z drugiej strony trzeba powiedzieć, że w tej formacji mają bardzo dobrych piłkarzy o ogromnych możliwościach.

Lille niewątpliwie nie ma tylu atutów co gospodarze. Poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że ten zespół na wyjazdach radzi sobie dosyć przeciętnie. Grając nawet na poziomie Ligue 1 mają spore problemy z punktowaniem.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że Lille to ekipa, która jest przede wszystkim nastawiona na defensywę. A swoich szans szukają z kontry i stałych fragmentów gry. I niewątpliwie podczas tego spotkania będą prezentować się na podobnym poziomie, gdzie to można powiedzieć, że „postawią autobus w swoich polu karnym”.

Spotkanie Chelsea – Lille można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chelsea – Lille11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button