Typy bukmacherskie – 10 stycznia (niedziela)

Jedno z niedzielnych spotkań we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy Parmą z Lazio. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytami tego meczu są goście i jedynie wymiar zwyciestwa pozostaje kwestią otwartą.

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Śmiało można powiedzieć, że potencjał, doświadczenie, możliwości, czy też klasa piłkarzy przemawia za przyjezdnymi. Lazio od swoich rywali góruje bardzo wyraźnie i śmiem twierdzić, że powinni to potwierdzić na boisku.

Tym bardziej, że ekipa Parmy nic wybitnego nie pokazuje. Grają bardzo słabo i wyraźnie do tego przegrywają swoje mecze. Nie są wstanie nawiązać równej walki nawet z Crotone i Torino.

Lazio niewątpliwie chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezonu to takie konfrontacje, jak te musi wygrywać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Przebieg tej rywalizacji nie jest trudny do przewidzenia. Rzymianie od początku meczu powinni przeważać w tym starciu i wypracować sobie przewagę. Na pewno możliwsi ku temu mają, ale i piłkarzy. Bowiem z pewnością od początku powinien zagrać, m.in. Immobile, czy Miliknković Savić.

O grze Parmy trudo coś dobrego powiedzieć. Mają zarówn ogomne problemy w defensywie, ale i ofensywie. Tracą regularnie sporo rbamek. Natomiast z drugiej strony nie są wstanie ich strzelać. Obecnie mają najmnie straocnych goli z wszystkich ekip.

Reasumując, jeśli piłkarze Lazio nie zlekceważą tutaj swoich przeciwników to powinni wygrać ten mecz. Są zdecydowanie lepsi i to pod każdym względem od rywali. Bilans H2H również zdecydowanie przemawia za Lazio. Parma bowiem przegrała wszystkie mecze z Rzymianami.

Mecz Parma – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Parma – Lazio21.61Fortuna
Parma – Lazioover 2.51.84Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button