Typy bukmacherskie – 11 maja (wtorek). Pewniaki na dziś

Jedno z wtorkowych pojedynków podczas turnieju w Rzymie będzie to rywalizacja, w której po przeciwnej stornie siatki pojawią się Denis Shapovalov i Kamil Majchrzak. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ten pierwszy zawodnik.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Co zresztą pokazuje ranking. Denis sfalsyfikowany jest na czternastej pozycji, zaś Kamil to sto dwudziesta dziewiąta rakieta męskiego tenis.

Owszem Denis na pewno nie grę ana takim poziomie co każdy od niego się spodziewa. Bowiem na pewno stać jego jest na zdecydowanie lepszą postawę pod każdym względem niż miało to miejsce w ostatnich tygodniach.

Shapovalov nie prezentuje swojego najlepszego tenisa. Jednak widoczne są ogromne rezerwy w jego poczynaniach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus do 655 PLN na start w eWinner

Majchrzak natomiast w ostatnich tygodniach również nie prezentował się, aż dobrze. Grając nawet na poziomie challengerów radził sobie przeciętnie. Chociaż w eliminacjach do Rzym zagrał dobre spotkania eliminacyjne, w których to pokonał Popyrina oraz Nishiokę.

Jednak trzeba dodać, że jeśli Denis nie popełniał popełniał błędów to spokojnie stać jego na niezwykle solidną grę przez cale spotkanie. A ku temu na pewno ma ogromne możliwości.

Spotkanie z Shapovalov – Majchrzak można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Shapovalov – Majchrzak11.37Fortuna
Shapovalov – MajchrzakDW 2-01.80Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button