Typy bukmacherskie – 12 kwietnia (poniedziałek). Pewniak dnia

Jedno z poniedziałkowych spotkań podczas turnieju s Monte Carlo będzie to potyczka, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Daniel Evans i Dusan Lajović. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten drugi zawodnik i nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego starcia.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Owszem różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami w żadnym wypadku nie jest duża, bo wynosi zaledwie kilka pozycji. Daniel zajmuje trzydziestą drugą lokatę, zaś Lajović sklasyfikowany jest na dwudziestej dziewiątej pozycji.

Jednak ogromną przewagę Serb ma w nawierzchni. Na clayu prezentuje się zdecydowani lepiej od swojego rywala. Co zresztą pokazują to rezultaty osiągane tych zawodników. Evans preferuje grę na hardzie. Fakt, że przed siedem ostatnich lat na mączce rozegrał osiemnaście meczy jest tego najlepszym dowodem.

Trudno spodziewać się, aby Evans sprawił tutaj spore problemy Lajvicowi ponieważ jest zdecydowanie słabszym zawodnikiem od swojego rywala” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Evans grał przed tygodniem na mączce w Cagliari, gdzie to odpadł już po swoim pierwszym spotkaniu, gdzie musiał uznać wyższość Mustettiego. Jednak nawet i na hadzie nie szło mu najlepiej. Bowiem kolejno w AO, Doha, Dubaju i Miami przegrywał odpowiednio w pierwszych rundach.

Lajović niewątpliwie liczy na powtórzenie swojego wyniku z 2019 roku, gdzie to doszedł do finału tego turnieju. A możliwości i potencjał na pewno ma. Pomimo, że na hardzie nie gra mu się co roku za dobrze to w ostatnich latach na hardzie radził sobie całkiem prestiżowe.

Spotkanie Evans – Lajovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Evans – Lajovic21.55Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button