Typy bukmacherskie – 12 maja (środa). Pewniaki na dziś

Jedno z środowych pojedynków we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja w Rzymie, gdzie to miejscowy Lazio o ligowe punkty powalczy z zespołem Parmy. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Trzeba śmiało powiedzieć, ze faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden. Oczywiście są nim gospodarze i jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to spokojnie stać ich jest na zwycięstwo.

Gospodarze cały czas mają spore szanse na to, żeby zakończyć sezon w TOP 4. Obecnie tracą sześć punktów do Napoli, ale jedno spotkanie mają zaległe do rozegrania. Możliwości, potencjał, czy też doświadczenie gospodarze maja zdecydowanie lepsze.

Do tego na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatni swój pojedynek, w którym niespodziewanie przegrali z Fiorentina 2-0. A trzeba powiedzieć, że spokojnie Rzymian stać jest na do miniowanie przez większość spotkania. Do tego są wstanie strzelać sporo bramek.

Różnica klas pomiędzy Lazio z Parmą jest ogromna. I jeśli gospodarze nie zlekceważą swoich rywali to spokojnie powinni wywalczyć komplet punktów dla swoich rywali” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny w eWinner 2021

Zespół Parmy można powiedzieć, że od dłuższego czasu jest pogodzony z swoim losem, czyli spadkiem z najwyższej fazy rozrywkowej we Włoszech. I to od razu przekłada się na ich wyniki, gdzie nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczy.

Do tego w tych starciach trzeba dodać, że nie mieli przecież wymagający rywali, ponieważ mierzyli się z dosyć słabymi zespołami, jak Torino, czy Crotone. Niewątpliwie jeden z większych atutów gospodarzy jest to ofensywa. A Parma przez większość sezonu, a przede wszystkim w ostatnich tygodniach zawodzi na całej lini.

Spotkanie z Lazio – Parma można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lazio – ParmaLazio -1.51.53Fortuna
Lazio – Parmaover 2.51.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button