Typy bukmacherskie – 12 stycznia (wtorek)

Czas na kolejne mecze 1 rundy turnieju Masters w snookera. We wtorek 12 stycznia pierwsza spotkanie, jakie będzie miało miejsce w tych rozgrywkach będzie to rywalizacja pomiędzy Robertsonem z Yanem. Ameryki nie odkryję twierdząc, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy.

Darmowe typy z snookera

Darmowe typy z snookera

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Co zresztą pokazuje już sam ranking. Robertson zajmuje drugie miejsce, zaś Yan sklasyfikowany jest na jedenastej pozycji.

O doświadczeniach, możliwościach, czy samej grze Neila nie trzeba przecież zbyt dużo mówić. Jest to przecież czołowy zawodnik od kilku dobry sezonów. Stać jest go na regularnie wygrywanie meczy. Na pewno liczy teraz na lepszy wynik niż było t w World Gran Prix, gdzie to sensacyjnie przegrał w pierwszej rundzie.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Jeśli zobaczymy na grę i chociażby fakt łatwości budowania breaków to na pewno zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda po stronie mojego faworyta. Yan zliczy na sprawienie niespodzianki, ale trudno będzie mu to osiągnąć.

Tym bardziej, ze podczas ostatnich spotkań nic wybitnego nie pokazywał Jak nawet udawało mu sie nawet wygrywać mecze to były to skromnie zwycięstw, wygrane zaledwie jedną partią.

Reasumując, trzeba powiedzieć zdecydowanie, ze faworytem tego meczu jest Neil. Wszystkie atuty Australijczyk ma za sobą i jeśli będzie skoncentrowany przez cały mecz to spokojnie może wygrać ten mecz.

Mecz Robertson – Yan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Robertson – Yan11.25Fortuna
Robertson – YanRobertson -1.51.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button