Typy bukmacherskie – 13 stycznia. Pewniaki za darmo

Czas na kolejne spotkania osiemnastej kolejki koszykarskiej Euroligi. Jedno z środowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Realem Madryt z Crveną. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, ze faworytami są gospodarze.

Real Madryt – Crvena Zvezda: Typy za darmo, analiza, kursy

Real Madryt – Crvena Zvezda: Typy za darmo, analiza, kursy

Real należy do jednych z głównych faworytów, aby wygrać te rozgrywki. Śmiało trzeba powiedzieć, że wszystkie atuty ku temu mają. I to zresztą potwierdzą od początku. Obecnie zajmują trzecie miejsce, dla porównania ich rywale to dopiero piętnasta ekipa.

Patrząc na obecną dyspozycję to również zdecydowanie ona przemawia za Królewskimi. Zawodnicy z Hiszpanii wygrali cztery z pięciu ostatnich meczy. Do tego są zdecydowanie lepiej zorganizowaną drużyną na parkiecie. Grają niezywkle solidnie w ataku, gdzie prezentują wysoką skuteczność.

Trzeba powiedzieć, że każdy inny wynik niż wygrana Realu w tym meczu będzie sporą niespodzianką. Królewscy od swoich przeciwników są zdecydowani mocniejsi i to minimum o jeden poziom” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Hiszpanie na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatnią „wpadkę”, gdzie to niespodziewanie przegrali na własnej hali z Milanem. Przede wszystkim przespali trzecią kwartę, gdzie to rywali doskoczyli i już nie byli wstanie odrobić ten straty. Pod względem kadrowym dużo lepiej. Bowiem w swoich szeregach mają takich zawodników, jak Carroll, Taeras, czy też Thompikns.

Serbowie grają przeciętnie, a podczas meczy wyjazdowych spisują się jeszcze gorzej. Bilans dwie wygrane i sześć porażek to potwierdza. Jak te ekipa notuje wygrane to przede wszystkim na własnej hali. Ta drużyna przede wszystkim gra defensywnie. A do tego, jak udają się pod rywala to nie zdobywają dużo punktów. Dodać jest również trzeba fakt, że cztery z pięciu ostatnich meczy wygrywali Królewscy i tylko raz Serbowie.

Reasumując, wszystkie atuty są w tym spotkaniu po stornie gospodarzy. Prezentują oni zdecydowanie większy potencjał i możliwości. I jeśli zagrają skoncentrowani przez cały mecz to powinni wygrać pewnie ten pojedynek.

MeczTypKursBukmacher
Real Madryt – Crvena ZvezdaReal -6.51.46Fortuna
Real Madryt – Crvena ZvezdaHT/FT 1/11.48Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button