Typy bukmacherskie – 19 maja (środa). Pewniaki na dziś

Jedno z środowych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja na Turf Moor będzie to potyczka pomiędzy Burnley z Liverpoolem. Ameryki nie odkryje twierdząc, ze faworytami tego meczu są The Reds.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Burnley cel na ten sezon osiągnęło, czyli utrzymało się w lidze. I trudno spodziewać się spodziewać, aby gospodarze mogli sprawić większe problemy rywalom.

Widać, ze brakuje większej motywacji tej ekipie, ponieważ w ostatniej kolejce przegrali niezywkle wysoko, bo aż 4-0 z Burnley, gdzie to znacząco odstawali od resztki stawki.

Burnley to obecnie ekipa o dużo mniejszych możliwościach i potencjale. Podczas tego starcia nie spodziewam, aby znacząco zagrozili rywalom” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Liverpool natomiast znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. The Reds walczą o TOP 4 i tym samym prawo gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Podopieczni kolejno ogrywali takie zespoły, jak Southampton, Manchesterem United i WBA.

Śmiało można powiedzieć, że podopieczni Kloppa od pierwszej minuty zaatakują bramkę rywala i będą chcieli wypracować sobie przewagę już po pierwszej minuty. A wszystkie możliwości maja za sobą.

Spotkanie z Burnley – Liverpool można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Liverpool21.31Fortuna
Burnley – Liverpool BTTS – NIE2.15Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button