Typy bukmacherskie – 2 czerwca (środa). Darmowe pewniaki

Fani tenisa na brak emocji w najbliższych dniach na pewno nie mogą narzekać, ponieważ rozgrywany jest turniej French Open. Jedno ze spotkań w drugiej rundzie będzie to starcie pomiędzy Fabio Fogninim z Martonem Fucsovicsem.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Owszem różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt dużą, ponieważ wynosi blisko piętnaście miejsc. Jednak trzeba przyznać, że na mączce to właśnie Fabio wygląda dużo lepiej.

Obecny sezon może nie jest zbyt dobry w wykonaniu Foginiego, ale na pewno tego stać jest zawodnika na zdecydowanie więcej. Marton natomiast to zawodnik, który przede wszystkim konceturje się an grze na clayu.

Pojedynek pomiędzy Fogninim z Fucsovicsem nie będzie jednostronnym pojedynkiem. Jednak to właśnie Fabio ostatecznie powinien cieszyć się z wygranej” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Trzeba powiedzieć, że Foginii poniżej swojego poziomu nie schodzi. Gra równy i solidny tenis. Na pewno ostatecznie wyniki nie były zbyt udane dla niego, ale wcześniej doszedł chociażby do ćwierćfinału w Monte Carlo.

Zdecydowanie słabiej radził sobie Fucsovics, który od marca najlepiej j doszedł do drugiej rundy. W żadnym swoim występie nie wygrał dwóch starć z rzędu i tak samo powinno być i tym razem. Podczas spotkania w pierwszej rundzie mierzył się z Siomonem, gdzie tą rywalizacją wygrał w trzech setach, ale nie bez problemu.

Spotkanie Fognini – Fucsovics można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Fognini – Fucsovics11.67Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button