Typy bukmacherskie – 21 kwietnia (środa). Pewniak na dziś

Jedno z dzisiejszych spotkań w PKO Ekstraklasie będzie miało miejsce w Białystoku, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny miejscowej Jagiellonii z Stalą Mielec. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 18:00.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec: Typy z analizą

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec: Typy z analizą

W ligowej tabeli niewątpliwie w lepszym położeniu znajdują się gospodarze. Jaga sklasyfikowana jest na jedenastej pozycji mając trzydzieści dwa punkty. Stal natomiast zamyka ligową tabelę mając dwadzieścia oczek.

Owszem obecna dyspozycja obu tych drużyn niewątpliwie nie jest najlepsza. Jednak nieznacznie lepiej wygląda to po stornie gospodarzy, którzy pokonali ostatnio Cracovią oraz zremisowali z Wisłą Płock.

Niewątpliwie Jaga jest mocniejszą drużyną. jednak z drugiej strony ich gra w żadnym wypadku nie jest porywająca. Daleko im do stylu i wyników sprzed kilku sezonu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Stal niewątpliwie całkiem dobrze zaprezentowała się przeciwko Zagłębiu, ale też zmarnowała kilka dobrych okazji do strzelania bramki. Ta ekipa chcąc jednak się utrzymać w lidze musi regularnie punktować.

Niewątpliwie bliżej do zwycięstwa tutaj jest gospodarzom. Jaga na pewno jest bardziej doświadczoną ekipą o dużo wieszczych możliwościach i potencjale. Jednak trzeba zaznaczyć, ze ta ekipa traci sporo bramek, a także u siebie. Chociaż zaznaczyć jest warto, ze ostatnich dwóch spotkaniach trafili cztery razy i u siebie z pewnością będą chcieli zaliczyć drugą wygraną z rzędu.

Zapowiada sie tutaj pojedynek walki, w którym to emocji nie powinno brakować. Obie drużyny na pewno zagrają o pełną pulę i będzie to widoczne od pierwszej minuty.

Spotkanie Jagiellonia Białystok – Stal Mielec można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Jagiellonia Białystok – Stal MielecDNB 11.42Fortuna
Jagiellonia Białystok – Stal Mielecover 2.5 1.92Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button