Typy bukmacherskie – 26 kwietnia. Pewniaki dnia

Pomimo, że zazwyczaj w poniedziałki mało dzieje się mało. To jednak tym razem będzie zupełnie inaczej. Bowiem przed nami niezwykle ciekawe starcia. Przede wszystkim we włoskiej Serie A. Zobacz darmowe typy!

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych rywalizacji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak Torino vs Napoli oraz Lazio Rzym vs Milan.

Torino – Napoli

Obie drużyny niewątpliwie potrzebują zwycięstwa. Gospodarze cały czas nie są pewni utrzymanie się w lidze i na pewno chcą oddalić się od strefy spadkowej. Natomiast Napoli walczy o pierwszą czwórkę i tym samym prawo gry w Lidze Mistrzów.

Trzeba powiedzieć, że obie ekipy grają dobrze. Piłkarze Torino na przestrzeni ostatnich czterech meczy zdobyli osiem punktów. Napoli natomiast do tego pojedynku przystąpią podbudowani zwycięstwem, aż 5-2 nad Lazio. To wszystko sprawia, że obie ekipy będą chciały na pewno zaprezentować się tutaj z dobrej strony i sięgnąć po kompletnie punktów.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Lazio – Milan

Gospodarze na pewno liczą na przelewanie się podczas tej rywalizacji, ponieważ klika dni temu zanotowali niezwykle bolesną porażkę, bo aż 5-2 z Napoli. Dodać trzeba, że jest to wręcz ostatnia szansa dla gospodarzy o to, aby walczyć pozycje w TOP 4.

Milan niewątpliwie potrafi zaskoczyć. Jednak z drugiej strony nie zawsze gra im się okłada najlepiej Co najlepiej pokazuje ostatni rezultat, gdzie przegrali u siebie z Sassuolo 1-2. Jednak trzeba dodać, ze ta drużyna nie raz zaprezentowała się kapitalnie i na pewno stać jest ich na bardzo dużo.

Spotkanie z piłki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Torino – Napoliover 2.51.74Fortuna
Lazio – Milanover 2.51.69Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button