Typy bukmacherskie – 26 maja (środa). Pewniaki na dziś

Jedno z środowych pojedynków tenisowych podczas turnieju w Parmie będzie to pojedynek pomiędzy Norbertem Gombosem z Albertem Ramosem Vinolasem.

Pewne typy na dzisiaj z tenisa

Pewne typy na dzisiaj z tenisa

Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania jest ten drugi zawodnik i nie powinnien on mieć zbyt większych problemów z zanotowaniem wygraniem w tym starciu,

Albert rozgrywa w ostatnim casie dobre turnieje. Grając nawet na na poziomie ATP wygrał przecież turniej w Estroil. Do tego zaprezentował się z dobrej strony w Barcelonie.

Gombos można śmiało powiedzieć, że nie powinien mieć zbyt dużo do powiedzenia w tej rywalizacji. Albert znajduje się w dobrej dyspozycji i powinien potwierdzić to podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Gombos trzeba powiedzieć, ze jeszcze na poziomie turniejów ranking challenger jest wstanie zanotować dobry rezultat. Jednak w mocniej obsadzonych turniejach wygląda to już dużo gorzej.

Również ten zawodnik mocno męczył się w eliminacjach z Altmaierem oraz w pierwszej rundzie z Ruusuvouri. Pomimo, że był wyraźnym faworytem to mecze były niezwykle zacięte.

Spotkanie z Gombos – Ramos-Vinolas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Gombos – Ramos-Vinolas21.46Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button