Typy bukmacherskie – 27 maja (czwartek). Pewniaki na dziś

Przed nami pierwsze spotkania trzeciej rundy eliminacji do French Open. W czwartek 27 maja dojdzie do konfrontacji pomiędzy Taro Danielem z Quentinem Halysem. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 13:30.

Darmowe typy z tenisa na dzisiaj

Darmowe typy z tenisa na dzisiaj

Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdzą, że faworytem tego meczu jest Daniel i nie powinien on mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną. Bowiem wszystkie atuty w tej rywalizacji ma za sobą.

Różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, bo wynosi blisko sto miejsc na kończyć mojego faworyta. Dużo lepiej to również wygląda patrząc na grę tych zawodników na clayu, gdzie Taro zanotował piętnaście wygranych i osiem razy przegrywał. natomiast Halys sześciokrotnie wygrywał i trzy razy z kortu schodził, jako przegrany.

Daniel można powiedzieć, że nie powinien mieć tutaj większych problemów z wygraną. Jeśli zagra na swoim poziomie to spokojnie stać jego na zwycięstwo” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Jeśli zobaczymy na ostatnie występy Daniela to w każdym swoim występie ostatnio notował bardzo dobre wyniki, gdzie to w Heilbroon zanotował ćwierćfinał, zaś w Oeiras zaszedł do półfinału.

Dużo słabiej radził sobie Halys, który pomimo na poziomie challengerów z Biellą oraz Heilbronn nie przeszedł przez nawet kwalifikacje, gdzie to przegrywał starcia z Kuhnem czy też Vukićem.

Spotkanie z Daniel – Halys można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Daniel – Halys11.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button