Typy bukmacherskie – 28 maja (piątek). Pewne typy na dzisiaj

Czas na ostanie mecze eliminacyjne do French Open. Jedno z środowych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Galanem z Coppejansem.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik. Różnica jest spora również w samym rankingu, gdzie to dzieli tych zawodników blisko siedemdziesiąt pozycji.

Patrząc również na wyniki obu tych graczy na clayu w tym sezonie to również lepiej to wygląda po stronie Galana, który niewątpliwie powinien to wykorzystać podczas tego starcia.

Pomimo, że Coppejans potrafi grać na mączce, ale trzeba powiedzieć, że obecny sezon na pewno nie jest zbyt udany w jego wykonaniu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Obecna dyspozycja również przemawia za Galanem, który na przestrzeni ostatnich tygodniu prezentował się dużo lepiej. Chociaż doszedł do finału w turnieju w Halibronn. W eliminacjach również wygrał pewnie dwa swoje spotkania ogrywając Gulbisa i Celikbileka.

Patrząc na występ Coppejansa w eliminacjach to oba starcia kończyły się wynikiem 2-1, gdzie to w dodatku ine miał zbyt wymagających przeciwników, gdyż mierzył się z Nakashimą oraz Etcheverrym. Dodać trzeba, że również we wcześniejszych swoich meczach grał dużo słabiej.

Spotkanie z Daniel – Halys można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Galan – Coppejans11.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button