Typy bukmacherskie – 29 kwietnia. Skuteczne typy za darmo

Po dwóch wieczorach z europejskimi pucharami czas na mecze w ramach Ligi Europy. A śmiało można powiedzieć, że ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami dosyć ciekawe konfrontacje.

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo z Ligi Europejskiej

Darmowe pewniaki na dzisiaj za darmo z Ligi Europejskiej

Przed nami takie starcia, jak Manchester United vs AS Roma oraz Villareal vs Arsenal. Zobacz darmowe typy na dzisiaj.

Manchester United – Roma

United nie prezentują zbyt dobrej dyspozycji na wyjazdach. Niewątpliwie są to bardzo ważne rozgrywki dla Czerwonych Diabłów, ponieważ ta ekipa nie ma zbytnio o co grać w Premier League. To wszystko sprawia, że mogli w spokoju przygotować się do tych rozgrywek.

Rzymianie z ogromnymi problemami w ćwierćfinale, ale ostatecznie udało im się ograć Ajax, który to można powiedzieć, że pod względem doświadczenia byli lepszym zespołem. W dodatku podczas meczu weekendu przegrali sensacyjnie z Cagliari, która to ekipa prezentuje się bardzo słabo. Dodać trzeba, że w defensywie prezentują się fatalnie, gdzie regularnie tracą sporą ilość bramek.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Villareal – Arsenal

Arsenal ostatnio zagrał ostatnio kilka lepszych spotkań włacznie z tym rewanzowym wpoprzedniej rundzie z Slabią w poprzendiej rundzie. Jednak trzeba przyznać, że nie grali z tak wymagajacymi rywalami, jak Villareal.

Niewątpliwie sporym atutem gospodarzy jest to, że znajdują się w dobrej dyspozycji. Pomimo nawet porażki z Villarealem zaprezentowali się z całkiem dobrej strony. Jednak ich dużym atutem jest na pewno jest trener – Emery, który przecież ma „patent” na wygrywanie tych rozgrywek.

Dodać trzeba, że gospodarze są niezwykle solidnym zespołem w obronie i mając sporo argumentów z przodu. W dodatku grają u siebie i będą chcieli zaprezentować się z tej strony.

MeczTypKursBukmacher
Manchester United – Roma11.53Fortuna
Villareal – Arsenal LondynDNB 11.84Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button