Typy bukmacherskie – 29 maja (sobota). Pewne typy na dzisiaj

Jedno z trzech sobotnich spotkań w białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie to konfrontacja na Borisov Arena, gdzie to miejscowa ekipa BATE o ligowe punkty powalczy z Sławiją Mozyrz. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00.

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Darmowe pewniaki na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Już na początku sezonu widać, jak sporo dzieli te zespoły. BATE jest to ekipa na drugim miejscu z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. Dla porównania piłkarze Swławiji zdobyli do tej pory osiem „oczek”.

Również obecna dyspozycja jest dużo lepsza po stronie gospodarzy, którzy regularnie wygrywają swoje mecze. I to robią w dobrym stylu, gdzie to poza tym ogrywali Ruch Brześć, czty Sputnik.

BATE przewyższa swoich rywali minimum o jeden poziom. I jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni zdobyć komplet punktów podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Przebieg tej rywalizacji na pewno nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem tutaj od pierwszej minuty z pewnością będą dominować gospodarze, którzy mają ku temu wszystkie możliwości. Stać przecież ich na solidną grę defensywą w każdym elemencie.

Do tego ekipa BATE jest stanie kreować sporą ilość sytuacji bramkowych, które bez najmniejszych problemów zamieniają to na bramki. Kadrowo również zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają takich piłkarzy, jak Dragun, Umarov, czy też Skavsyh, którzy powinni poprawić swoją drużyną do wygranej.

Spotkanie z BATE – Sławija Mozyrz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
BATE – Sławija MozyrzBATE -1.51.71Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button