Typy bukmacherskie – 3 czerwca (czwartek). Darmowe pewniaki

Jedno z dzisiejszych spotkań podczas turnieju French Open będzie to rywalizacja pomiędzy Cameronem Norrie z Lloydem Hattrisem. Nie da się ukryć, ze faworytem tego spotkania niewątpliwie jest ten pierwszy.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Owszem na paierwszy rzut oka różnica pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt duża w rankingu, bo wynosi zaledwie dziewięć pozycji na korzyść Camerona.

Jednak trzeba zaznaczyć, ze Norrie to zawodnik, który zdecydowanie lepiej radzi sobie na clayu i liczę, że to potwierdzi podczas dzisiejszego spotkania. Norrie w tym sezonie na mączce wygrał piętnaście spotkań i czterokrotnie z kortu schodził, jako przegrany. Z drugiej strony Lloyd zanotował dwa zwycięstwa i trzykrotnie przegrywał.

Norrie nie powinien mieć zbyt większych problemów podczas dzisiejszego spotkania z Harrisem. Trudno spodziewać się tego, aby Lloyd sprawił dla niego duże problemy” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Również podczas ostatnich tygodni Norrie dużo lepiej sobie radził ponieważ w Lyonie doszedł do finału, gdzie to ogrywał m.in. Thiema oraz Khachanova. Równiez z dobrej strony zaprezentował się w Rzymie.

Z drugiej strony Harris oprócz turnieju w Dubaju i to na hardzie nic wybitnego nie prezentował. Łącznie podczas imprez w Esotril, Madrycie i Rzymie wygrał zaledwie jedno spotanie i łącznie dwa sety!!

Spotkanie Norrie – Harris można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Norrie – Harris11.36Fortuna
Norrie – HarrisNorrie – 1.51.56Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button