Typy bukmacherskie – 30 maja (niedziela). Darmowe pewniaki

Już dzisiaj, tj. 30 maja rozpoczyna się turniej French Open. Jedno ze starć w pierwszej rundzie będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Karen Khachanov z Jiri Vaselym.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Nie da się ukryć, że faworytem tego spotkania niewątpliwie jest Karen, który góruje nad swoim rywalem pod każdym względem. Zaczynając od doświadczenia, a kończąc na możliwościach.

Owszem w obecnym sezonie oaj zawodnicy na mączce nie grają zbyt solidnie, ponieważ wyniki na pewno odbiegają i to znacząco od ich możliwości. Chociaż wyniki nieznacznie lepsze były do tej pory po stornie Karena.

Karen na pewno będzie chciał zaprezentować się znowu z dobrej strony, jak to było w Lyonie, gdzie doszedł do półfinału” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Vesely trzeba powiedzieć, że grając nawet na poziomie challengerów nie był wstanie sięgnąć po wygraną. Licząc na ostatnie występy tego zawodnika to najdalej doszedł do drugiej rundy!

Karen owszem również nie notował zbyt solidnych zawodników, ale trzeba dodać, ze również miał nieco pecha, ponieważ nieznacznie przegrał swoje starcia z Norrie, Delbonis oraz Nishikori.

Spotkanie z Khachanov – Vesely można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Khachanov – Vesely11.32Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button