Typy bukmacherskie – 4 czerwca (piątek). Darmowe pewniaki

Czas na spotkania trzeciej rundy French Open. Jedno z piątkowych pojedynków będzie to starcie, w którym to zmierzą się ze sobą Reilly Opelka z Daniilim Medvedevem. Faworytem tego meczu przynajmniej dla mnie jest ten drugi.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Zmierzą się ze sobą zawodnicy, którzy posiadają ogromne możliwości i potencjał. Nie mniej jednak Daniil jest to zawodnik od kilku sezonów z ścisłej czołówki. Do tego Rosjanin jest wymiany, jako główny faworyt do wygrania tej imprezy.

Chociaż warto jest dodać, że obaj zawodnicy na mączce nie prezentują się zbyt wybornie. Zarówno Opelka, ale i Medvedevem przede wszystkim preferują grę na hardzie niż mączce.

Medvedevem niewątpliwie zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie mu zanotować dobry wynik podczas French Open. Jednak z takimi zawodnikami jak Opelka powinien wygrywać swoje mecze.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Obaj zawodnicy w dwóch meczach podczas French Open wygrali dosyć pewnie swoje pojedynki. Jednak zarówno Medvedem, ale i Opelka do każdego z swoich spotkań przystępowali, jako faworyci.

Z drugiej strony Medvedevem i tak osiągnął swój najlepszy sukces w French Open w porównaniu do poprzednich lat, gdzie odpadał w pierwszych rundach. Widać, że czuje się całkiem dobrze i nie popełnia przede wszystkim błędów. Dzięki temu przede wszystkim przy swoim podaniu jest bardzo groźny.

Spotkanie Opelka – Medvedev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Opelka – Medvedev21.36Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button