Typy bukmacherskie – 5 czerwca (sobota). Darmowe pewniaki

Czas na spotkania trzeciej rundy French Open. Jedno z sobotnich pojedynków u Pań będzie to konfrontacja, w której Magda Linetty zmierzy się z Ons Jabeur. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Wskazać faworyta w tej rywalizacji nie jest trudno, ponieważ oczywiście jest nią Jabueur. Chociaż na pewno nie może zlekceważyć ona MAgdy, która pokazała, ze stać ją na wygrywanie spotkań.

Na mączce w tym sezonie zdecydowanie lepiej wszystko wygląda po stronie Jabeur, która to wygrała dwanaście spotkań i tylko trzykrotnie przegrywała. Bilans Magdy to pięć zwycięstw i tyle razy samo z kortu schodziła, jako przegrana.

Linetty niewątpliwie będzie chciała sprawić porażkę i sprawić niespodziankę. Jednak przy grze Ons na swoim poziomie będzie to trudno do zrealizowania” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Można powiedzieć, że Magda miała nieco szczęścia w drugiej rundzie. Bowiem wygrywała pojedynek z Barty przez krecz aktualnej liderki rankingu. Chociaż z drugiej trony na pewno taki wynik dał jej sporą pewność siebie.

Z drugiej strony Jebeur wygrała dosyć pewnie swoje dwa spotkania, w którym to ograła kolejną Putistsevą oraz Sharmę i to bez straty seta. I w obu tych pojedynkach dosyć pewnie wygrywała. Wcześniej również z dobrej całkiem strony prezentowała się w Charleston oraz Madrycie.

Spotkanie Linette – Jabeur można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Linette – Jabeur21.42Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button