Typy bukmacherskie – 6 czerwca (niedziela). Darmowe pewniaki

Już dzisiaj, tj. 6 czerwca zostaną rozegrane mecze czwartej rundy French Open. Jedno z tych pojedynków będzie to konfrontacja, w której to zmierzą się ze sobą Paula Badosa i Marketa Vondrousova.

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Pewne typy z French Open na dzisiaj

Trzeba powiedzieć, że zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, w którym to emocji nie powinno brakować. Wskazać również jednoznacznego faworyta nie jest łatwo. Stąd mój typ na te spotkanie over 18.5 gema.

Patrząc na pozycje w to różnica w rankingu pomiędzy nimi nie jest zbyt duża. Marketa zajmuje dwudziestą pierwszą pozycję, zaś Paula sklasyfikowana jest na trzydziestej piątje lokacie.

Badosa w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze, gdzie regularnie wygrywa mecz. Natomiast Vondrousova z pewnością łatwo tutaj skóry nie sprzeda” -pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Vondrousova podczas French Open czuje się dosyć pewnie, ponieważ regularne wygrywa swoje mecze. W każdym z trzech starć okazywała się lepsza i to wyraźnie od rywalek. A kolejno ogrywała Kanepi, Tan i Hercog.

Badosa natomiast ma za sobą udane turnieje na mączce. Na pewno czuje się bardzo pewnie i będzie chciała na pewno osiągnąć na spory sukces w tej imprezie. Bowiem w Madrycie doszła do półfinału, w Begaradzie wygrała imprezą. Natomiast na kortach Rolanda Garrosa reglanie wygrywała swoje mecze z Davis, Kovicnić oraz Bogdan.

Spotkanie Vondrousova – Badosa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Vondrousova – Badosa21.42Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button