Typy bukmacherskie – 7 maja. Pewniaki dnia

Już w najbliższy piątek, tj. 7 maja rozpocznie się dwudziesta dziewiąta kolejka PKO Ekstraklasy. Pierwsze z tych pojedynków będzie miało miejsce w Zabrzu, a tam miejscowy Górnik podejmie Jagiellonię Białystok.

Darmowe typy z PKO Ekstraklasy na dzisiaj

Darmowe typy z PKO Ekstraklasy na dzisiaj

W drugim dzisiejszym starciu Zagłębie Lubin na własnym obiekcie powalczy o ligowe punkty z Pogonią Szczecin.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

Pojedynek można powiedzieć, że na przełamanie. Bowiem obie drużyny na przestrzeni ostatnich tygodni miały problemy z wygraniem swoich spotkań. Owszem z drugiej strony już te ekipy o nic nie grają w tym sezonie. Jednak niewątpliwie obecna pozycja jest dużo mniejsza niż wskazuje to ligowa tabela.

Górnik na przestrzeni ostatnich tygodni grał bardzo słabo w ofensywie. Mieli problemy z kreowaniem okazji bramkowych. Z przodu widać, że są nieco „zagubieni”. Bowiem grając nawet z przeciętnymi zespołami, jak Wisła Płock oraz Cracovia nie strzelili żadnej bramki w ostatnich meczach.

Kod kod promocyjny w Ewinner/ewinner

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Trzeba śmiało powiedzieć, że jest to mecz dwóch ekip, które prezentują zupełnie inny styl gry. Gospodarze lubią grać ofensywnie i kreować okazje do strzelania bramki. Z drugiej strony Pogoń przede wszystkim zabezpiecza swoje tyły i dopiero później szuka okazji do strzelania bramki.

Jednak można spodziewać się tutaj meczu, w którym to bramek raczej nie powinno paść za dużo. Pogoń z pewnością będzie drużyną dominującą podczas tej rywalizacji. Patrząc na wyniki drużyny gości to w żadnym z ostatnich pięciu potyczek nie padał over 2.5 i tak samo spodziewam się dzisiaj.

Spotkanie z piłki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystokover 1.51.38Fortuna
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecinunder 2.51.92Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button