Typy bukmacherskie – 8 czerwca (wtorek). Darmowe pewniaki

Jedno z wtorkowych pojedynków podczas turnieju w Stuttgarcie będzie to konfrontacja pomiędzy Dustinem Brownem z Nikolozem Basilashvilim. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że faworytem tego spotkania jest ten drugi.

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy z tenisa na dzisiaj za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami trzeba powiedzieć, że jest dosyć spora, bo wynosi ponad trzysta pozycji. Brown owszem swoje najlepsza lata gry ma za sobą.

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora i jest to widoczne podczas obecnego sezonu. Duston grajac nawet na mączce nie radzi sobie zbyt porywająca.

Brown podczas rywalizacji z Basilashvili nie powinien sprawić większych problemów swojemu rywalowi. Rożnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora i powinno to być widoczne podczas tej batalii” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Brown prezentuje się bardzo przeciętnie. Grajać nawet na poziomie challengerów radzi sobie niezwykle słabo, gdzie wygranie spotkania przychodzi dla niego z wielkim trudem. Podczas starć nawet z takimi zawodnikami, jak Horansky i Ajduković nie był wstanie pokonać rywali.

Basilashvili natomiast ma za sobą udany turniej w Monachium, gdzie to wygrał całą imprezę,a do tego ogrywał tam takich zawodników, jak Struff czy Ruud. W kolejnych występach tego zawodnika już tak kolorowo nie było, ale niewątpliwie podczas dzisiejszego spotkania nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Brown – Basilashvili można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Brown – Basilashvili21.42Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button