Typy bukmacherskie, analiza, stream meczu: Bayer Leverkusen – Stuttgart – 6 lutego

Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na BayArena, a tam miejscowa drużyna Bayeru Leverkusen powalczy z Stuttgartem. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 15:30.

Pewne typy na mecz Bayer Leverkusen – Stuttgart

Pewne typy na mecz Bayer Leverkusen – Stuttgart

Gospodarze niewątpliwie są faworytami tego spotkania, ale patrząc na osiągane wyniki przez te zespoły śmiało można powiedzieć, że bramek w tym starciu nie zabraknie. Aptekarze chcąc walczyć o czołowe miejsca na koniec sezon to niewątpliwie podczas takich pojedynków, jak te muszą wygrywać. Tym bardziej, że w dwóch ostatnich potyczkach nie zdobyli żadnego punktu. Chociaż z drugiej strony zaznaczyć trzeba, że nie mieli łatwego terminarza, bowiem grali z Wilkami i Lipskiem.

A trzeba powiedzieć, że pod względem jakości gry, organizacji, możliwości, czy też potencjału zdecydowanie przewyższają swoich przeciwników. Jakość gry również przemawia za tym zespołem. Przede wszystkim pod względem organizacji, gdzie nie ma „dziur’ pomiędzy formacji. Do tego gospodarze są wstanie zdominować rywala, lepiej oferują piłką. Poza tym w swoich szeregach mają na pewno lepszych piłkarzy. Bowiem w składzie gospodarzy z pewnością szansę na grę mają tacy piłkarzy, jak Alario, Schick, Bailey, czy też Wirtz, którzy powinni dać o sobie we znaki gościom.

Bayer niewątpliwie pod względem jakości w grze zdecydowanie przewyższa swoich rywali. I jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni zdobyć trzy punkty” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Stuttgart niewątpliwie jest to ofensywna drużyna. Goście wolą atakować niż się bronić. To wszystko sprawia, że nie raz zawodnicy nie zdarzą bronić na swoje pozycje przez co jest sporo wolnego miejsca. A co trzeba powiedzieć, że ekipa Bayeru potrafi wykorzystać błędy rywala.

Trzeba powiedzieć, że goście mają ciekawych też piłkarzy w ofensywie, ale trzeba też zaznaczyć, że o znacznie mniejszych możliwościach i potencjale. Jednak na pewno Bayer nie może tutaj zlekceważyć rywali.

Reasumując, niewątpliwie gospodarze są lepiej ułożoną taktycznie drużyną o większym potencjale i możliwościach. Jednak z drugiej strony goście na pewno są wstanie z nimi powalczyć. To wszystko sprawia, że zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Mecz Bayer Leverkusen – Stuttgart można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bayer Leverkusen – Stuttgart1x1.36Fortuna
Bayer Leverkusen – StuttgartDNB 11.53Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button