Typy bukmacherskie, analiza, stream meczu: Leeds vs Crystal Palace – 8 lutego

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy Leeds z Crystal Palace. Patrząc na grę obu tych ekip to śmiem twierdzić, że bramek w tej rywalizacji nie zabraknie.

Pewne typy na mecz Leeds – Crystal Palace

Pewne typy na mecz Leeds – Crystal Palace

Leeds trzeba powiedzieć, że gra w kratkę. Zresztą wystarczy zobaczyć na ostatnie pojedynki. Byli wstanie pokonać chociażby Leicester, ale z drugiej strony przegrali z Evertonem i to u siebie. Tym samym pokazali, że mają spore nadal problemy w defensywie. A nie od dzisiaj wiadomo, że ta drużyna dużo lepiej czuje się w ataku niż obrona.

Crystal Palace trzeba powiedzieć, że jest w zasięgu gospodarze i są wstanie zdobyć z nimi Komplet punktów. Chociaż trzeba dodać,, że drużyna przyjezdnych gra niewygodny futbol.

Już nie raz mogliśmy w tym sezonie się o tym przekonać. Bowiem zespół Palace potrafi zaskoczyć swoich przeciwników. Co zresztą pokazują ostatnie rezultaty, w których to sięgali po wygranej.

Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Tym bardziej, że zmierzą się ze sobą drużyny o podobnym potencjale i przede wszystkim nastawiona głównie na ofensywę” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Obie drużyny trzeba śmiało powiedzieć, że kreują sporo okazji do strzelania bramki, i co najważniejsze potrafią je wykorzystać. W dodatku można być pewnym, że obie drużyny zagrają tutaj o komplet punktów i będą chciały wygrać mecz.

Reasumując, zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym to można być pewnym, że emocji nie zabraknie od pierwszej minuty. Oba zespoły śmiem twierdzić, że zagrają ofensywnie i to wszystko powinno przełożyć się tutaj na bramki.

Mecz Leeds – Crystal Palace można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Leeds – Crystal Palace11.65Fortuna
Leeds – Crystal Palace BTTS – NIE1.71Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button