Typy bukmacherskie, analiza, stream na mecz: Braga vs Portimonense – 4 lutego

Jedno z dzisiejszych spotkań w portugalskiej Primeira Liga będzie to rywalizacja pomiędzy Bragą z Portimonense. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 22:00.

Pewne typy na mecz Braga vs Portimonense

Pewne typy na mecz Braga vs Portimonense

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć duża, co zresztą pokazuje ligowa tabela. Gospodarze zajmują wysokie trzecie miejsce mając trzydzieści trzy punkty. Dla porównania przyjezdni sklasyfikowani są na trzynastej pozycji.

Gospodarze mają zdecydowanie większe ambicje i możliwości od swoich rywali, grają również zdecydowanie lepiej. Patrząc na organizacje gry tego zespołu także to lepiej wygląda. Prezentują również dużą lepszą jakość. Poza tym podczas ostatnich meczy regularnie punktowali. Dodatkowo dzisiaj zagrają na własnym obiekcie, gdzie jeszcze łatwiej powinno być im o komplet punktów.

„Trudno wskazać inny wynik niż wygraną gospodarze podczas tego meczu. Braga przewyższa swoich przeciwników i to wyraźnie co powinno być widoczne w tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Przyjezdni trzeba powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazują. Będą walczyć o utrzymanie się w lidze. Obecnie mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. I nic nie zapowiada nagłej poprawy.

Trudno spodziewać się, aby coś w ich grze mogłoby się zmienić. Przede wszystkim niezwykle słabo spisują się w ofensywie, gdzie strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielkim trudem. Do tej pory piłkarze tej ekipy strzelili trzynaście bramek co jest jednym z najgorszych wyników.

Reasumując, Braga trzeba powiedzieć, że jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. I jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to nie powinni mieć większych problemów z wygraną podczas tej rywalizacji.

Mecz Braga – Portimonense można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Braga – Portimonense11.46Fortuna
Braga – PortimonenseBTTS – NIE1.75Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button