Typy bukmacherskie na dzisiaj – 15 stycznie. Pewne typy.

Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze piątkowe spotkanie w piłce nożnej będą do derby Rzymu. Drużyna Lazio na własnym obiekcie podejmie AS Romę. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45.

Lazio – Roma: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Lazio – Roma: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Można być pewnym, że emocji podczas tej rywalizacji na pewno nie zabraknie podczas pierwszej minuty. Jak zresztą w każdym spotkaniu derbowym obie drużyny będą chciały zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Smaczku temu meczowi dodaje fakt, że zarówno Lazio, ale i AS Roma znajdują się w dobrej dyspozycji. Obie te ekipy regularnie punktują podczas ostatnich pojedynków i na pewno dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w tym spotkaniu..

Dodać trzeba, że pojedynki z udziałem tych zespołów podczas ostatnich meczy nie są zbyt nudne, ponieważ pada w nich sproo bramek. Przyczyna tego jest prosta. Nie mają żadnych problemów ze strzelenie bramek, ale z drugiej strony sporo ich tracą. Dodać trzeba, że w obu zespołach znajdują się solidni ofensywni piłkarze. U gospodarzy są to m.in. Immobile i Milinković Savić. U goście Dzeko i Mkhitaryan.

„Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas tej rywalizacji na pewno nie zabraknie. Bowiem obie te drużyny ten mecz potraktują niezywkle prestiżowo. Dodać do tego trzeba również fakt, że znajdują się w dobrej dyspozycji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Obie drużyny potrafią budować sobie atak pozycyjne, zagrać z kontry, ale też i są groźni podczas stałych fragmentów gry. To wszystko powinno również zaowocować podczas tej rywalizacji. Tym bardziej, że defensywa tych zespołów do najmocniejszych nie należy. Zachowanie czystego konta tym zespołom przychodzi z wielkim trudem.

Na pewno będzie tutaj walka od pierwszej do ostatniej minuty. Również nie spodzieam sie tutja, zeby któeraś z ekip była nastawiona na defensywa, ponieważ nie jest to mocna strona zarówno Lazio, ale i Romy.

Reasumując, śmiało można powiedzieć, że zapowiada się ciekawy pojedynek. Obie te ekipy na pewno powalczą o wygranie tego meczu, a wszystkie atuty ku temu mają. Jednak śmiem twierdzić, ze będzie to „fajny mecz dla oka”.

Mecz Lazio – Roma można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Romaover 2.51.65Fortuna
Lazio – RomaBTTS1.49Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button