Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa – 13 lipca (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań podczas turnieju w Bastad będzie to starcie, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Mikael Ymer z Emilem Ruusuvuorim. Faworytem tego spotkania trzeba powiedzieć, że jest Ymer.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Owszem różnica pomiędzy tymi zawodnikami w rankingu ATP jest dosyć niewielka, bo wynosi zaledwie czternaście miejsce. Nie mniej jednak to właśnie Ymer w tym sezonie zaprezentował się dużo lepiej.

A przede wszystkim ma to miejsce podczas turniejów na clayu, gdzie to sześciokrotnie wygrywał i cztery razy przegrywał. Dla porównania w tym samym okresie Emil wygrał jeden mecz i pięciokrotnie przegrywał.

W dodatku Augera mogliśmy obserwować na kortach Wimbledonu, gdzie to prezentował się z całkiem dobrej strony. Ograł Tsongę oraz urwał seta dla Augera.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Tego na pewno nie można powiedzieć o Emilu, który to regularnie przegrywa swoje turnieje. Patrząc na jego wcześniejsze mecze to regularnie ponosił porażki. I to w dodatku na etapie elimnacji.

Spotkania Ymer – Ruusuvuori można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ymer – Ruusuvuori11.55BetFan

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button