Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia

Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze będzie to mecz, na Red Bull Arena, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny RB Lipska i Hoffenheim. Faworytami niewątpliwie tego meczu są gospodarze. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Typy na mecz Lipsk – Hoffenheim

Typy na mecz Lipsk – Hoffenheim

Śmiało trzeba powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest wręcz ogromna. W dodatku gospodarze mają cały czas spore szanse na Mistrzostwo Niemiec, ponieważ do Bayernu tracą pięć punktów. Z drugiej strony Hoffhneim to obecnie dwunasta drużyna Bundesligi z dorobkiem zaledwie trzydziestu jeden punktów.

Owszem ekipa Red Bulla gra w kratkę podczas ostatnich spotkań: raz wygrywa, aby w drugim meczu stracić punkty. Z drugiej strony Wieśniaki radzą sobie jeszcze gorzej. Zaledwie jeden punkt w czterech meczach jest tego najlepszym dowodem.

Trudno uwierzyć tutaj, aby ekipa Hoffehneim nie zdobyła kompletu punktów. Pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszą ekipą i powinni to potwierdzić podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Jednak co tutaj dużo zdecydowanie więcej atutów jest tutaj po stornie Lipska, która to ekipa radzi sobie zdecydowanie lepiej od przeciwników. Do tego posiadają zdecydowanie większy potencjał, czy też możliwości.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Ich jakość gry również zdecydowanie przeważa, gdzie każdy z piłkarzy dobrze wie co ma robić. Jeśli zobaczymy na kadrę zawodników to również to zdecydowanie lepiej wygląda po stronie gospodarzy, którzy to w swoich szeregach mają takich piłkarzy, jak Kluivert, Nkunku, czy Olmo.

Wieśniaki pomimo, że grają cały czas bardzo przeciętnie i notuje słabe wyniki. To dodać trzeba, że mają spore problemy kadrowe. Dzisiaj w ich szeregach, na pewno zabraknie takich zawodników, jak Adamyan, Bicakcic, Geiger, Hubner, Rudy, Voght, Stafylidis.

Spotkanie Lipsk – Hoffenheim można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lipsk – Hoffenheim11.42Fortuna
Lipsk – Hoffenheimover 2.51.51Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button