Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 18 kwietnia

Jedno z dwóch spotkań w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy Manchesterem United z Burnley. Nie da się ukryć, że faworytami tego starcia są gospodarze i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Manchester United – Burnley: Typ i analiza

Manchester United – Burnley: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jesz tbardzo duża. Co zresztą pokazuje ligowa tabela. Ekipa Manchesteru zajmuje drugie miejsce, zaś goście sklasyfikowani są na siedemnastej pozycji mając trzydzieści „oczek” mniej.

Obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za ekipą Czerwonych Diabłów. Piłkarze Manchesteru wygrali wszystkie cztery ostatnie mecze. Natomiast piłkarze Burnley w pięciu meczach wygrali zaledwie jedno starcie.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. I jeśli ekipa Manchesteru nie zlekceważy swoich rywali to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Owszem gra Czerwonych Diabłów może nie zawsze jest porywają. Na pewno stać jest ich na dużo lepszą grę, a także solidność. Przede wszystkim największym atutem ich jest powtarzalność, a także fakt, że swoje okazje są wstanie wykorzystywać. Pod względem klasy piłkarzy również lepiej wygląda po stornie gospodarzy. Bowiem w swoich szeregach mają chociażby takich zawodników, jak Cavani, Pogba, Fernandes, czy Rashford.

Tak solidnie nie prezentuje się ekipa Burnley. Jednak na pewno nie można ich lekceważyć, ponieważ pokazali, że są wstanie urywać punkty takim zespołom, jak Leicester, czy też Arsenal. Jednak z drugiej strony w dwóch ostatnich potyczkach ponotowali porażki z Newcastle i Southampton. Największym problemem tego zespołu jest defensywa. Podczas ośmiu ostatnich meczy zaledwie raz zachowali czyste konto.

Spotkanie Manchester United – Burnley można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Manchester United – Burnley11.36Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button