Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 19 kwietnia

Jedno z dzisiejszych pojedynków w ramach pierwszej rundy turnieju ATP w Belgradzie będzie to konfrontacja pomiędzy Millmanem z Petrovićem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19:00. Faworytem tego starcia nie da się ukryć, że jest John i każdy inny wynik będzie na pewno sporą niespodzianką.

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Darmowe pewniaki z tenisa na dzisiaj

Na samym wstępie warto jest sporą różnicą pomiędzy tymi zawodnikami. Millman obecnie zajmuje czterdziestą trzecią pozycję w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na odległej, bo sto pięćdziesiątej siódmej lokacie.

Patrząc na wyniki obu tych zawodników na clayu to nieznacznie lepiej to wygląd apo stornie Johna, który ma bilans 2/2. natomiast Petrović na mączce w tym sezonie wygrał dwa mecze i pięciokrotnie przegrywał.

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. I śmiem twierdzić, że powinno być to widoczne na boisku podczas dzisiejszej potyczki” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Do gry Johna nie można mieć sporo zastrzeżeń do swoich rywali. Można powiedzieć, że ma za sobą udane całkiem dobre występy w Cagliari i Monte Carlo. Owszem za każdym razem dochodził do drugiej rundy, ale przecież wygrywał mecze, w których nie był faworytem, jak z Corią czy Humbertem, a pomimo to wygrał. Owszem przegrywał mecze z Djere i Garinem, ale po sobie pozostawił całkiem dobry ślad.

Petrovic trzeba powiedzieć, że-jedynie na poziomie challengerów jest wstanie wygrywać dobre mecze. Jednak niewątpliwie jest to za mało. Pod względem doświadczenia i ogrania również znacząco odstaje od swojego dzisiejszego rywala. Przed tygodniem występował podczas challengera w Belgradzie, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie. Po dosyć bolesnej porażce z Trungelltinim.

Spotkanie Millman – Petrovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Millman – Petrovic11.42Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button