Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 22 kwietnia

W czwartek 22 kwietnia można powiedzieć, że emocji na pewno nie zabraknie. W dodatku przed nami dwa bardzo ciekawe mecze we włoskiej Serie A. Pierwszy z nich będzie to rywalizacja pomiędzy AS Romą z Atalantą.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Darmowe pewniaki na dzisiaj z piłki nożnej

Emocji na pewno nie będzie również brakować w drugim jutrzejszym spotkaniu, gdzie to Napoli podejmie Lazio. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te mecze.

AS Roma – Atalanta

Atalanta niewątpliwie jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Roma trzeba zaznaczyć, że już nie ma żadnych większych szans na TOP 4 i tym samym brak prawa gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu.

Chociaż można spodziewać się tutaj ciekawego widowiska, ponieważ drużyna z Bergamo tracili sporo braki, ale z drugiej strony warto jest zaznaczyć, ze w ostatnim meczu Juventusem zagrali na „zero z tyłu”. Niewątpliwie gospodarze tutaj łatwo broni nie złożą i będą walczyć o korzystny dla siebie wynik.

Roma pomimo, że nie walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. Można być pewnym, ze łatwo tutaj się nie podda. Z pewnością będą walczyć o korzystny dla siebie wynik” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

Napoli – Lazio

Niewątpliwie jest to bardzo ważny mecz dla obu tych ekip w walce o TOP 4. Śmiało trzeba powiedzieć, ze zarówno Napoli, ale i Lazio o ten cel grają. Trzeba również zaznaczyć, ze remis niewątpliwie żadnej z tych ekip 'nic nie daje’.

To wszystko sprawia, że zarówno Napoli, ale i Lazio bedą grali o komplet punktów. Niewątpliwie zapowiada się wyrównane spotkanie, bowiem obie drużyny mają swoje plusy i minusy. A przede wszystkim stać je na strzelenie bramek.

Spotkanie z piłki nożnej można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Roma – Atalantaover 2.51.63Fortuna
Napoli – Lazioover 2.51.71Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button