Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 31 marca

Przed nami pierwsze spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju Pań w Miami. Jedno z środowych spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Sakkari z Osaką. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytką tego meczu jest Japonka.

Różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest spora. Co najlepiej pokazuje ranking WTA. Maria zajmuej dwudziestą piąte miejsce. Osaka natomiast jest to obecnie drugą rakieta.

I śmiało trzeba powiedzieć, ze to właśnie Japonka posiada decydowanie większy potencjał możliwość, czy też ogranie. Od dłuższego czasu wymieniania jest jako jedna z najlepszych zawodniczek. Swoją klasę potwierdziła już w tym sezonie, gdzie zanotowała zaledwie jedna porażkę.

„Osaka obecnie przewyższa znacząco swoją rywalkę i jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie to spokojnie powinna wygrać te starcie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Osaka ma za sobą kapitalny turniej w Australian Open, gdzie to w ładnym stylu go wygrywała. Ogrywając chociażby takie zawodniczki, jak Brady, Hsieg, czy Woliams. W Miami również idzie, jak burza, ponieważ pewnie wygrała swoje mecze z Tomljanovic, Stojanovic i Mertens.

Sakkari natomiast nie raz zanotowała już wpadkę w tym sezonie. Jak chociażby AO, gdzie opadła w pierwszej rundzie. Podobnie było w Dubaju. Również w Miami nie gra na swoim poziomie. Owszem dwóch pierwszych meczach pewnie wygrała z Rus i Samsovą, ale gorzej już na pewno było z Pegulą, gdzie wygrała 2-1.

Mecz Sakkari – Osaka  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Sakkari – Osaka21.31Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button