Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 8 kwietnia

Jeden z obecnych turniejów Pań, jaki jest rozgrywany w tym tygodniu ma miejsce w Charleston, gdzie to dzisiaj powalczą tam o awans do kolejnej rundy danka Kovinica z Petrą Kvitovą. Niewątpliwie faworytką tego spotkania jest Czeszka i powinna ona ten mecz wygrać dosyć gładko.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Trzeba już dodać na samym starcie, że różnica pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża. Co zresztą pokazuje to ranking WTA. Petra zajmuje jedenastą pozycję, zaś Danka sklasyfikowana jest na dziewiętnasta pierwszej lokacie.

Kvitova trzeba powiedzieć, że jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od swojej rywalki. I jeśli zaprezentuje się na swoim poziomie do spokojnie ten mecz powinna wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem może nie ejst to najlepszy początek w wykonaniu Petry. Jednak zaznaczyć trzeba, że posiada ona zdecydowanie większy potencjał, możliwości, czy też doświadczenie od rywali. Potrafi grać pod presją, nie boi się ryzykowanych zagrać. Do tego jest bardziej ograną zawodniczką w porównaniu do swoje rywalki.

Kovinica pomimo, że od kilku dobrych sezonów gra w tenisa na najwyższym poziomie to jest najwyższe miejsce w ranking to 46. Owszem zdecydowaną większość swoich turniejów rozegrała na clayu, ale miały one rangę ITFów. W tym turnieju zagrała całkiem dobre meczy z Fernandez, gdzie niespodziewanie ograła rywalkę. Jednak z drugiej strony z Talabą w pierwszej rundzie miała zdecydowanie więcej problemów. A Warto jest dodać, ze przed tym turniejem występowała w pięciu innych, gdzie najlepiej dochodziła do drugiej rundy!

Spotkanie Kovinic – Kvitova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kovinic – KvitovaDW 0-21.37Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button