Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Pierwsze czwartkowy spotkanie ćwierćfinałowe podczas challengera w Marbella będzie to rywalizacja pomiędzy Carreno Bustą z Kwonem. Ameryki tutaj nie odkryję wierząc, ze zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest ten pierwszy zawodnik.

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy na dzisiaj z tenisa

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża już w samym rankingu. Pablo zajmuje piętnastą lokatę, zaś Kwon sklasyfikowany jest na odległej pozycji, bo aż 81.

Jednak największy atut Carreeno Busty w tym spotkaniu jest nawierzchni. Swoje największe osiągnięcia właśnie osiągał na clayu i tutaj jest jego niewątpliwie ogromna przewaga. Tego na pewno nie można powiedzieć o Kwonie, który od 2018 do 2020 na tej nawierzchni wygrywał zaledwie dwa mecze.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Pablo jest na pewno zdecydowanie lepszym zawodnikiem i jeśli nie zlekceważy swojego rywala to swojego jest wstanie ten mecz wygrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Do tego Pablo ten turniej rozgrywa u siebie, gdzie bezie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. A dodać trzeba, że jest jednym z faworytów do wygrania tej imprezy. I wszystkie możliwości ku temu na pewno posiada. W pierwszej rundzie okazał się lepszy od Bielli wygrywając 2-0.

Kwon trzeba powiedzieć, ze sprawił dwie spore niespodzianki już w tym turnieju. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby nadal ta sztuka mu się udawała. Okazał się lepszy kolejno od Rune i Bagnisa. Chociaż z tym pierwszym mógł już przegrać, bowiem tamte starcie zakończyło się po TB.

Spotkanie Kovinic – Kvitova można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Carreno-Busta – KwonDW 2:01.48Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button