Typy bukmacherskie na sobotę – 16 stycznie. Pewniaki z piłki nożnej.

Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie to pojedynek pomiędzy BvB z Mainz. Ameryki nie odkryję twierdząc, że faworytami tego meczu są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa jest kwestią otwartą.

BvB – Mainz: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

BvB – Mainz: Typy bukmacherskie, analiza meczu, kursy, stream

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. I śmiem twierdzić, że będzie to widoczne na boisku. Gospodarze widać, że pod wodza nowego trenera grają coraz lepiej.

A co tutaj dużo mówić minimum gospodarzy to TOP 3. Nastroje w drużynie BvB są na pewno bardzo dobre po ostatnich zwycięstwach. Przede wszystkim niezywkle cenną wygraną zanotowali przed tygodniem, gdzie pokonali Lipsk 3-1. Gospodarze nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które dla nich przychodzą z wielką łatwością. Do tego w ostatnich meczach grają niezwykle skutecznie.

BvB niewątpliwie przewyższa swoich rywali i to bardzo wyraźnie. Jeśli w tym starciu nie zlekceważą rywali to bez żadnych problemów powinni zanotować wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Mainz to drużyna o zdecydowanie mniejszym potencjale i możliwościach. I ten zespół od jakiegoś już czasu uznawany jest za głównego faworyta do spadku. Przegrywają mecz za meczem i nie widać, żadnej poprawy w ich szeregach.

Największym problem Mainz jest to defensywa. Regularnie zawodzą w tym elemencie, gdzie tracą bramkę za bramką. A patrząc na to, że w tym starciu będą zepchnięci do obrony od pierwszej minuty na pewno nie będzie im łatwo zanotować tutaj dobry wynik.

Reasumując, wszystkie atuty gospodarze mają po swojej stronie. I jeśli gospodarze zagrają na swoim poziomie t spokojnie powinni te starcie wygrać.

Mecz BvB – Mainz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
BvB – MainzBvB -1.51.65Fortuna
BvB – Mainzover 2.51.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button