Typy bukmacherskie na US Open za darmo – 4 września (sobota)

Bardzo ciekawie zapowiada się jedno z wtorkowych spotkań podczas US Open, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią sie Lloyd Harris i Denis Shapovalov. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z US Open za darmo

Darmowe pewniaki na dzisiaj z US Open za darmo

Owszem obaj zawodnicy posiadają ogromny talent, ponieważ w dosyć młodym wieku zajmują czołowe miejsca. Lloyd to obecnie czterdziesta szósta rakieta męskiego tenisa, zaś Denis sklasyfikowany jest na dziesiątej lokacie.

Jednak trzeba powiedzieć, że to właśnie Kanadyjczyk bardzo dobrze czuje się na hardzie. Poza tym potwierdził to w poprzednim sezonie, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Podczas dwóch pierwszych spotkań w US Open zbyt dużych problemów z wygraną nie miał, ponieważ bardzo pewnie wygrywał swoje starcia z Delbonisem oraz Carballes Baena.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Harris w zdecydowanej większych spotkań, jak wygrywał swoje starcia to przede wszystkim z słabszymi zawodnikami. Chociaż na pewno nie można jego lekceważyć, bowiem pokazał „pazur”. Jak to miało miejsce z Khachanovem w pierwszej rundzie, gdzie ograł wyżej notowanego rywala .

Spotkania Harris – Shapovalov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Harris – Shapovalov21.55STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button