Typy bukmacherskie z Ligi Europy na dzisiaj – 22 października (czwartek)

Czas na spotkania z Ligi Europejskiej. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane jutro w Holandii, a tam PSV zmierzy się z Granadą. Zapowiada się ciekawy mecz, w którym można powiedzieć, że bramek nie powinno brakować.

Pewne typy bukmacherskie na Ligę Europy

Pewne typy bukmacherskie na Ligę Europy

Również bramek nie powinno brakować w innym spotkaniu Ligi Europejskiej. Dokładnie mówiąc podczas rywalizacji Young Boys z Romą.

PSV – Granada:

Zapowiada się overowy pojedynek. PSV, jak każda drużyna holenderska zdecydowanie lepiej czuje się w ofensywie niż defensywie. Wolą atakować bramkę rywala, niż się bronić. Do tego mają w ataku ciekawszych piłkarzy, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają Junior, Malen, Gakpo, Sanfare, czy Roasrio.

Granada można powiedzieć, że dosyć niespodziewanie awansowała do Ligi Europejskiej. Na pewno apetyty w tym zespole są spore. Tym bardziej, że w ostatnim pojedynku ekipa z Andaluzji pokonała niespodziewanie Sevillą 1-0. Patrząc na obie ekipy to można powiedzieć, że Hiszpanie większą uwagę przykuwają do defensywy. Jednak w swoich szeregach maja ciekawych zawodników, jak Soldado, Kenedy, czy Puertas, którzy powinni tutaj sprawić problemy PSV, która to ekipa w obronie wygląda dosyć przeciętnie.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Young Boys – Roma

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się overowe spotkanie. Zarówno gospodarze, ale i przyjezdni zdecydowanie lepiej czują się w ofensywie niż obronie. Również pod taki styl gry obie drużyny mają w swoich szeregach zawodników. Rzymianie w dodatku do tego meczu przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w miniony weekend pokonali, aż 5-2 zespół Bonevento. W dodatku Włosi mają kim tutaj straszyć swoich rywali, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością zagrają Pedro, Dzeko, Mkhitaryan, którzy nie raz powinni sprawić spore problemy dla defensywy rywali.

Szwajcarzy na pewno chcąc myśleć o awansie to muszą zdobywać punkty na własnym obiekcie. Nie będzie to wcale łatwe zadanie podczas czwartego pojedynku. Bowiem śmiem twierdzić, ze to właśnie ekipa z Serie A będzie przez większość meczu dominować. Piłkarze ekipy Young Boys z pewnością skupią się na grze z kontraataków i stałych fragmentów gry. Tym bardziej, że obrona Romy nie stanowi solidnego kolektywu.

MeczTypKursBukmacher
PSV – Granadaover 2.51.60STS
Young Boys – Romaover 1.51.35STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button