Typy bukmacherskie z piłki nożnej – 26 stycznie. Pewniaki na dziś

Jedno z wtorkowych spotkań w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy WBA z Manchesterem City. Nie da się ukryć, że faworytami tej rywalizacji są goście. Jednak patrząc na możliwości tych ekip śmiem twierdzić, ze nie zobaczymy zbyt dużo bramek podczas tego meczu.

Darmowe pewniaki bukmacherskie na mecz WBA – Manchester City

Darmowe pewniaki bukmacherskie na mecz WBA – Manchester City

Owszem Obywatele idą od zwycięstwa do zwycięstwa. I już awansowali na drugie miejsce w tabeli. Jednak trzeba zaznaczyć, że ofensywa nie jest ich mocną stroną. Jak nawet wygrywają mecze w większości przypadków nie strzelają dużo bramek. Największy problem mają ze skutecznością. O ile wykreowanie okazji bramkowych przychodzi dla nich z dosyć wielką łatwością to już nie są wstanie ich zamienić na bramki.

W dodatku podczas tego pojedynku będą musieli poradzić sobie bez swojego lidera – De Bruyne. Belg nie da się ukryć, że jest zdecydowanym liderem tego zespołu. To właśnie przez niego przechodzi większość akcji.

Piłkarze Manchesteru City podczas tego pojedynku powinni wywalczyć komplet punktów. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby była to przekonująca wygrana” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Jednak na sowa pochwały na pewno zasługuje defensywa. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu chyba mało kto się spodziewał, ze ta ekipa straci tak niewiele bramek.

betclic darmowy kod promocyjny

A podczas tej rywalizacji trudno spodziewać się tego, żeby rywale im sprawili większe problemy. Bowiem WBA jest to niezywkle słaba drużyna. Zmiana trenera tej ekipie zbyt dużo nie dała. Co zresztą widoczne jest po osiąganych wynikach. Podczas ostatniego spotkania z West Hamem oddali zaledwie dwa celne strzały.

Reasumując, na pewno brak De Bruyne w tym meczu będzie poważnym osłabieniem. Jednak nie spodziewam się tutaj wysokiej wygranej podopiecznych Guardioli, ponieważ w tym sezonie takich nie było zbyt wiele.

Mecz WBA – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
WBA – Manchester Cityunder 3.51.62Fortuna
WBA – Manchester CityBTTS1.64Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button