Typy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia

Czas na kolejne mecze pierwszej rundy turnieju ATP w Monte Carlo. Jedno z wtorkowych starć będzie to pojedynek pomiędzy Travanglią z Carreno – Busto. Faworytem tego meczu jest ten drugi i nie powinien mieć on zbyt większych problemów z wygraną.

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Darmowe pewniaki z ATP Monte Carlo

Rożnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć. Pablo zajmuje dwunastą lokatę, zaś jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest na sześćdziesiątej siódmej pozycji. Również doświadczenie zdecydowanie przemawia za Pablo, który jest dużo bardziej ogranym zawodnikiem.

Owszem Stefano najlepiej czuje się na clayu, ale trzeba dodać, że swoje największe osiągnięcia notuje na poziomie challengerów. Podczas turniejów ranking ATP nie zawsze już mu tak dobrze idzie.

Pablo jest zawodnikiem o zdecydowanie większym potencjale i możliwościach. Ma za sobą udany turniej w Marbelli i na pewno będzie chciał w po raz kolejny zaprezentować się z jak najlepszym strony” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Obecny sezon w wykonaniu Hiszpana trzeba powiedzieć, że jest bardzo dobry. Bowiem jedynie w Dubaju przegrał w pierwszej rundzie wcześniej radził sobie całkiem poprawnie. Wygrał w poprzednim tygodniu turniej w Mabrelli chociaż trzeba zaznaczyć, że Carreno-Busta nie zaprezentował się tam całkiem dobrze. Widać były jeszcze spore rezerwy w ich grze.

Travanaglia chcąc zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez eliminacje, gdzie to nie zagrał tam zbyt solidnie. Jednak ostatecznie udało mu się pokonać Majchrzaka i Nagala. Jednak nie można zapominać, ze wcześniej przegrał w Cagliari w pierwszej rundzie z Simonem.

Spotkanie Travaglia – Carreno-Busta można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Travaglia – Carreno-Busta21.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button