Typy bukmacherskie za darmo – 11 marca. Pewniaki na dziś

Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju Pań w Dubaju będzie to rywalizacja pomiędzy Teichmann z Gauff. Nie da się ukryć, ze zdecydowaną faworytka tego meczu jest ta pierwsza zawodniczka i nie powinna mieć zbyt większych problemów tutaj z wygraniem swojej potyczki.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Patrząc na ranking to niewątpliwie różnica pomiędzy obiema zawodniczkami nie jest zbyt dużo. Bowiem Teichmann sklasyfikowana jest na pięćdziesiąt czwartej lokacie, zaś Gauff to obecnie czterdziesta rakieta.

Jednak trzeba powiedzieć śmiało, że to właśnie Gauff jest mocniejszą zawodniczką o większym talencie i możliwościach. Widać to widać już w tym sezonie, gdzie to Cori wygrała w tym sezonie dwa mecze.

Gauff radzi sobie bardzo dobrze i kolejny ma udamy turniej za sobą. Teichmann nie powinna postawić tutaj trudnych warunków” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Teichmann grała bardzo dobrze póki co podczas tego turnieju. Jednak miała również sporo szczęścia, ponieważ w drugiej rundzie wygrała swoje spotkanie z Kvirtovą przez kontuzję swojej rywalki.

Gauff na pewno będzie maiła sporą przewagę psychiczną nad swoją rywalką po dwóch wcześniejszych meczach. Również widać, że z meczu an mecz ta zawodniczka się rozkręca. Po trudnych pojedynkach z Alexandrevą i Vondrousova wczoraj szybko i przyjemnie pokonała Martinvocą 2-0.4

Mecz Teichmann – Gauff można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Teichmann – Gauff21.41Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button